O nás

skladad-pivni1 Specializovaný maloobchod působící na trhu již 20 let. Ve svých prodejních skladech “CASH and CARRY” v Ostravě-Svinově nabízí alkohol tuzemský i zahraniční, nealkoholické nápoje, vína a sortiment cukrovinek a slaných doplňkú. Hlavním prodejním sortimentem jsou  produkty Plzeňského Prazdroje a.s., a to sudová, lahvová a plechovková piva značek Pilsner Urquell, Radegast, Gambrinus a Velkopopovický kozel. Doplňkovým sortimentem je pivo Ostravar a Svijany.

Poptávka zákazníků po stále více žádanějších a oblíbenějších pivech, vyrobených v malých pivovarcích, nás přiměla k tomu,abychom naši nabídku rozšířili o produkty těchto menších pivovarů.

V nabídce máme pivo RUBAČ – pivo vyrobené výhradně pro naši firmu, pivo velmi příjemné chuti, nepasterované nízkoalkoholické ležáky či 10° pivo ve výhodném malém balení 15l, polotmavý vídeňský ležák sladší chuti s výrazným docházejícím chmelovým ocáskem,i v malém balení – KEG 15l.

V roce 2013 jsme zahájili prodej piva vyrobeného v nově otevřeném soukromém pivovaru v obci ležící na úpatí Beskyd -v Ostravici. Piva vyrobená v tomto Beskydském pivovárku s.r.o. jsou skladad-pivni2specifická tím ,že jsou nefiltrovaná a nepasterovaná, vyrobená z čisté vody z beskydských hor, výhradně z moravského sladu a nejlepších českých i zahraničních chmelů. Vlajkovým produktem je pivo Beskydské hořké – IPA, při jehož výrobě se sládci inspirovali výhlášenými americkými IPAmi, které zaujmou všechny milovníky tohoto nápoje, a nejen je.Toto pivo sbírá ocenění u všech, kteří jej někdy ochutnali. Při výrobě piva v Beskydském pivovárku se nepoužívají žádné konzervanty ani chemické látky. Jedná se o čistý přírodní produkt.Více na www.beskydskypivovarek.cz

Počátkem roku 2017 rozšiřujeme nabídku piv o další z úspěšných minipivováků, a to o produkty pivovárku Nachmelená opice.Ležák 11%,  Sun APA 12% a nádherně navoněná   IPA 14% .

Dalšími přírůstky do našeho portfolia piv jsou piva QÁSEK z Pivovarského domu v Ostravě, dále piva z pivovárku  HoppyDog a skvělá piva z minipivovárku DEJF.

V tomto trendu chceme pokračovat a zákazníkům nabídnout další pivní skvosty. Směr,kterým se chceme ubírat ,je jednoznačně daný – malé pivovárky, nabízející pivo vyrobené standartním klasickým způsobem. Stále vyšší obliba a zájem zákazníků o tyto produkty nám dávají motivaci k tomu, abychom vše přizpůsobili těmto požadavkům a možná brzy budou výrobky Plzeňského Prazdroje a.s. pouze doplňky…..

V roce 2013 jsme otevřeli novou VINOTÉKU v Ostravě-Zábřehu v areálu KOTVA. Prodejna se nachází na rohu mezi lékárnou a hodinářstvím Chronos ze strany parkoviště před novým kostelem.Nabídka vín od moravských vinařů (Michlovský, Krist, Procházka, Habřina, ZD Němčičky, Hrnčíř) zcela jistě uspokojí i náročné zákazníky. V nabídce jsou i vína z bio vinic i z bio hroznů, také nealko víno. S velkou odezvou se setkal prodej dárkových košů a dárkových balení alkoholických nápojů, které je možno na přání zákazníka nakombinovat.

 

Naše zboží nabízené v prodejních skladech je určeno i konečnému zákazníkovi,nejen provozovatelům hostinské činnosti,proto k nákupu není nutný živnostenský list,a to při zachování velkoobchodních cen a široké nabídky zboží.

skladad-pivni3K zapůjčení nabízíme chladící výčepní zařízení malé i profesioální párty pípy i párty stany.

Sklady se nacházejí na lehce přístupných místech v dosahu MHD.