Nabídka

K nákupu zboží není nutný živnostenský list, za velkoobchodní ceny si může nakoupit každý zákazník !!!

Zboží dodávané pivovarem je prodáváno za velkoobchodní ceny, tedy stejné jako při nákupu přímo v pivovaru, což je výhodné nejen pro provozovatele restauračních zařízení či jiného prodeje, ale i pro přímé spotřebitele.

Velkoobchodní ceny na všechen sortiment jsou zachovány i při kusovém prodeji, není nutno nakupovat celá balení.

U nás zakoupené sudové pivo,které nebylo spotřebováno,lze vrátit, Podmínkou je nepoškozené víčko, účtovaný manipulační poplatek je 100.- kč. Tuto možnost bohužel nelze uplatnit u výrobků z Beskydského pivovárku,minipivovaru Nachmelená Opice,pivovárku Qásek a Hoppy Dog, a to z důvodu nutnosti skladování tohoto výborného nefiltrovaného a nepasterovaného piva v chladném prostředí do 10°C, což u zákazníka nelze zaručit.U nás pivo skladujeme v chladicím boxu při teplotě 6° – 9°C.

Dlouhodobě úspěšně spolupracujeme s několika Spolky Dobrovolných Hasičů a různými dalšími spolky jako jsou rybáři,myslivci,sportovní kluby,ale také školy a obce. Ve spolupráci s nimi zajišťujeme jejich akce jako jsou plesy,pálení čarodějnic,různá výročí atd.

Na různé párty, oslavy, svatby a jiné akce je možno pronajmout výčepní suché chladící zařízení nebo párty pípy. K dispozici máme také profesionální chladící výčepy a stánky 3 x 3m.

Při větších akcích,kdy je těžké odhadnout potřebné množství zboží,je možné po předchozí domluvě nespotřebované zboží vrátit zpět, se zaplacením manipulačního poplatku 100.-Kč.

V průběhu celého roku probíhají slevové akce na různý sortiment.

Otevřeno máme i v sobotu a v neděli

Od pondělí do pátku je po telefonické objednávce možný rozvoz zboží do restaurací ještě tentýž den.

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme ve Vaši spokojenost.