O nás

skladad-pivni1 Jsme specializovaný maloobchod působící na trhu již 25 let. Ve svém prodejním skladu “CASH and CARRY” v Ostravě-Svinově nabízíme alkohol tuzemský i zahraniční, nealkoholické nápoje, vína a sortiment cukrovinek a slaných doplňků, také sýry ze salaše, pečená kolena od řezníka, studené uzenářské výrobky i bezlepkové potraviny, jednoduše vše vhodné k pivu a vínu.

Snažíme se zákazníkovi dodat komplexní službu jak na soukromé akce jako jsou svatby či různé oslavy, tak na velké akce typu plesy, obecní akce, den dětí, sportovní podniky a podobně. Zapůjčíme také výčepní zařízení na pivo i nealko, chladič na „čepování ledového JAGERMEISTERA“ nebo jen výčepní pípy. K Vašim výčepním zařízením máme náhradní díly a servisní materiál. Nabízíme nově službu čištění domácích výčepních zařízení, provedeme u nás jejich základní servis a s odborným servisem umíme pomoci. 

Hlavním prodejním sortimentem jsou  produkty Plzeňského Prazdroje a.s., a to sudová, lahvová a plechovková piva značek Pilsner Urquell, Radegast, Birell, Gambrinus a Velkopopovický kozel a také pivovary Ostravar a Svijany.

Poptávka zákazníků po stále více žádanějších a oblíbenějších pivech, vyrobených v malých pivovarech, nás přiměla k tomu, abychom naši nabídku rozšířili o produkty těchto menších pivovarů.

V nabídce máme pivo RUBAČ – pivo vyrobené výhradně pro naši firmu, pivo velmi příjemné chuti, nepasterované 10° pivo ve výhodném malém balení KEG 15l, polotmavý vídeňský ležák sladší chuti s výrazným docházejícím chmelovým ocáskem, i v malém balení – KEG 15l. Nově také v PET lahvích.

V roce 2013 jsme zahájili prodej piva vyrobeného v nově otevřeném soukromém pivovaru v obci ležící na úpatí Beskyd – v Ostravici. Piva vyrobená v tomto Beskydském pivovárku s.r.o. jsou skladad-pivni2specifická tím ,že jsou nefiltrovaná a nepasterovaná, vyrobená z čisté vody z beskydských hor, výhradně z moravského sladu a nejlepších českých i zahraničních chmelů. Vlajkovým produktem je pivo Beskydské hořké – IPA, při jehož výrobě se sládci inspirovali výhlášenými americkými IPAmi, které zaujmou všechny milovníky tohoto nápoje, a nejen je. Toto pivo sbírá ocenění u všech, kteří jej někdy ochutnali. Při výrobě piva v Beskydském pivovárku se nepoužívají žádné konzervanty ani chemické látky. Jedná se o čistý přírodní produkt. Více na www.beskydskypivovarek.cz

Počátkem roku 2017 rozšiřujeme nabídku piv o další z úspěšných minipivovárků, a to o produkty pivovárku Nachmelená opice. Ležák 11%,  Sun APA 12% a nádherně navoněná   IPA 14% . Také ve skleněných lahvích 0,75l a plechovkách 0,33l. Každý měsíc se v nabídce najdou i speciály různých typů.

Dalšími přírůstky do našeho portfolia piv jsou skvělá piva z minipivovárku DEJF.                              Žije mezi námi také spousta celiaků, lidí, kteří jsou ve svém výběru potravin a nápojů omezení na bezlepkové produkty. Naše nabídka – bezlepkový ležák – pivo FERDINAND v sudech i v lahvích.

V tomto trendu chceme pokračovat a zákazníkům nabídnout další pivní skvosty. Směr, kterým se chceme ubírat , je jednoznačně daný – malé pivovárky, nabízející pivo vyrobené standartním klasickým způsobem. Stále vyšší obliba a zájem zákazníků o tyto produkty nám dávají motivaci k tomu, abychom vše přizpůsobili těmto požadavkům a možná brzy budou výrobky Plzeňského Prazdroje a.s. pouze doplňky…..

V roce 2013 jsme otevřeli novou VINOTÉKU v Ostravě-Zábřehu v areálu KOTVA. Prodejna se nachází na rohu mezi lékárnou a bývalým hodinářstvím Chronos, nyní Pojišťovna JARO, ze strany parkoviště před novým kostelem. Nabídka vín od moravských vinařů ( Michlovský, Tetur, Krist, Procházka, Habřina, Hrnčíř) zcela jistě uspokojí i náročné zákazníky. V nabídce jsou i vína z bio vinic i z bio hroznů, také nealko víno, ovocná vína a malá nabídka zahraničních vín. S velkou odezvou se setkal prodej dárkových košů a dárkových balení alkoholických nápojů, které je možno na přání zákazníka nakombinovat. S velkým úspěchem jsme zavedli i prodej piv z minipivovárků, takže z čisté Vinotéky se stala částečně i MiniPivotéka..

 

Naše zboží nabízené v prodejním skladu je určeno i konečnému zákazníkovi, nejen provozovatelům hostinské činnosti, proto k nákupu není nutný živnostenský list, a to při zachování velkoobchodních cen a široké nabídky zboží.

skladad-pivni3

Sklad i Vinotéka se nacházejí na lehce přístupných místech v dosahu MHD.                                    Přijďte nás navštívit, těšíme se na Vás  !!!